www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 794 napja lejárt
A Brenntag a vegyipari disztribúció területén a világ piacvezető cége. A vegyi anyagot gyártók és azokat tovább feldolgozó vállalatok között mintegy kapocsként a Brenntag világszerte B2B;, azaz cégek közötti üzleti megoldásokat kínál ipari vegyszerekre és speciális kemikáliákra. Széles beszállítói körének köszönhetően több mint 10 000 terméket kínál 150 000-nél több ügyfelének, egyetlen kézből (One-Stop-Shop). A Brenntag cégcsoport Mülheim an der Ruhr-i vállalati központjából globális hálózatot működtet közel 70 országban és több mint 400 telephellyel, közel 13 000 munkatársa 2010-ben 7,6 milliárd eurós (10,1 milliárd dolláros) forgalmat teljesített.
Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • import ügyintézés EU-s és azon kívüli országokból illetve hazai beszerzési feladatok
  • beszállítókkal való napi kapcsolattartás, logisztikai feladatok
  • rendelések generálása, feladása, nyomon követése, költség kalkulációja
  • értékesítési munka támogatása
  • készletfigyelés, készlet kezelés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • legalább középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • kereskedelmi területen szerzett gyakorlat
  • angol nyelv tárgyalás szintű ismerete szóban és írásban
  • számítógépes ismeretek, SAP gyakorlat
  • pontos, lelkiismeretes, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • főállású munkaviszony, próbaidő után határozatlan idejű munkaszerződés
  • stabil vállalati háttér
  • az angol nyelv napi szintű használata
  • versenyképes fizetés
  • cafeteria

Munkavégzés helye:

Budapest XXII, Bányalég utca 45.

Jelentkezési határidő az állásra:

2015. 05. 10.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Gyógyszeripar / Vegyipar
Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol