www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 821 napja lejárt

Feladatok:

  • Meglévő partnerekkel történő rendszeres kapcsolattartás e-mailben, telefonon,
  • új kereskedelmi kapcsolatok kiépítése, meglévő ügyfélkör fejlesztése,
  • export-import ügyletek teljes körű adminisztrációja vállalatirányítási rendszerben (SAP),
  • a vállalat képviselete nemzetközi szakkiállításokon és egyéb   üzleti  utak alkalmával,
  • tolmácsolás, fordítás.

Elvárás

  • Felsőfokú végzettség
  • aktív angol nyelvtudás felsőfokú szinten szóban és írásban,
  • magabiztos MS Office felhasználói ismeret,
  • kiváló kommunikációs és szervezőkészség,
  • hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés képessége,
  • képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt.

Értékelt kvalitások

  • Kereskedelmi szaknyelv ismerete,
  • acélkereskedelmi területen szerzett tapasztalat,
  • vállalatirányítási rendszer ismerete (SAP),
  • bármilyen további nyelvismeret.

Amit nyújtunk

  • Hosszú távú, megbízható együttműködést (stabil vállalati háttér),
  • szakmai fejlődési lehetőséget, színvonalas, változatos munkát,
  • lendületes és szakmailag sokrétű munkakört.

Egyéb információ:

  • Próbaidő: 3 hónap
  • Kezdés várható ideje: azonnal
  • Munkaszerződés: határozatlan idejű

Amennyiben a fenti álláslehetőség felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy küldje el fényképes magyar - angol nyelvű önéletrajzát - havi nettó bérigény megjelölésével az E-mail cím megjelenítése email címre.

Helyek Hajdú-Bihar
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő