www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 709 napja lejárt

Külkereskedelmi ügyintézőt

keresünk változatos irodai munkára, akár kezdőt is, megbízható angol nyelvtudással írásban és szóban. Az interjú során teszteljük.

Feladatok:

  • aktív kapcsolattartás az ügyfelekkel és partnerekkel angol nyelven
  • teljes körű adminisztratív feladatok ellátása
  • az ügyviteli folyamatok, gyors,pontos és eredményes támogatása

Elvárások:

  • kiemelkedő kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt
  • gyors tanulásra és együttműködésre való képesség
  • önálló, precíz és problémamegoldó képesség
  • megbízható excell és word ismeret

Előny:

  • kereskedelemben való jártasság

Amit kínálunk:

  • fiatalos és lendületes csapat
  • versenyképes jövedelem

Munkavégzés helye: Budapest XV. Kerület (Fót, Fehérkő út 6 (volt CORA bevásárlóközpont területén)

Fényképes önéletrajzot, kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.