www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 1153 napja lejárt

Debreceni székhelyű cég

Külkereskedelmi ügyintézőt

keres.

Feladatok

  • Kapcsolattartás a partnerekkel német és vagy angol nyelven szóban és írásban
  • Szállítmányok ütemezése, megszervezése, figyelemmel kísérése, vevői információk továbbítása a gyártóhoz
  • Vevői és szállítói rendelések felvétele
  • Számlázás előkészítése, számlaellenőrzés
  • A megkötött szerződések alapján az ügyeletek lebonyolítása, a szerződések speciális feltételeinek a figyelemmel kísérése és teljesítése
  • Kapcsolattartás a szállítmányozó cégekkel
  • Az áruszállítás időzítéséhez szükséges kalkulációk elkészítése, okmányok kiállítása, rendeltetési helyre történő eljuttatása
  • Rendszeres jelentések készítése a vezetőség számára

Elvárások

  • Tárgyalási szintű német és / vagy angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Tanulási, fejlődési képesség, nyitottság a változásokra
  • Problémamegoldó, problémák esetén gyorsan reagáló és a megoldásra és eredményre törekvő, terhelhető és monotonitást tűrő személyiség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt

Előnyök

  • Kereskedelmi ügyintézői gyakorlat
  • Élelmiszeripari termékek kereskedelmének ismerete
  • Felsőfokú, szakirányú végzettség
  • Vállalatirányítási rendszer (ERP) ismerete, jártasság az abban való munkavégzésben

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű vállalat
  • Versenyképes fizetés, cafetéria

Munkavégzés helye

Debrecen

Helyek Borsod-Abaúj-Zemplén
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német, Angol