www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Budapest, IV. kerületi gyártó Zrt. keres angol nyelvtudással Külkereskedelmi ügyintéző pozícióra új munkatársat.

Feladatok:

  • Meglévő külföldi beszállító partnerekkel való napi szintű angol nyelvű szóbeli és írásbeli kapcsolattartás, új partnerekkel kapcsolatfelvétel, árajánlatok küldése, bekérése.
  • Export, import rendelésének leadása, szállítmányok szervezése, végigkövetése a kezdettől a végső fázisig, valamint az ehhez kapcsolódó adminisztrációk vezetése, vámügyintézés támogatása.
  • Ügyvezető munkájának támogatása, változatos ügyintézői feladatok ellátása.

Ügynöki tevékenységet nem tartalmaz a munkakör

Elvárások:

  • Folyékony, aktív angol nyelvtudás a napi munkavégzéshez,
  • Közép vagy felsőfokú szakirányú (kereskedelmi) végzettség.
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Logikus, következetes gondolkodásmód, jó szervezői készség.
  • Pontos, lelkiismeretes, önálló munkavégzés.

Előny:

  • Fuvarszervezői tapasztalat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Fényképes, magyar nyelvű önéletrajzzal.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő