www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

Régió: Pest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.23.
Jelentkezési határidő: 2014.01.22.
Hirdetés azonosító: 628354

Szeretnél egy stabil hátterű vállalat megbecsült tagjaként dolgozni? Olyan állást keresel, ahol változatos, sokrétű munkát végezhetsz, angol nyelvtudásodat kamatoztatva? Szereted, ha a kollégáid egyben a barátaid is? Ha a fenti kérdésekre zömében igennel válaszoltál, az alábbi munkahely a tökéletes választás számodra. Partnerünk a hazai klímatechnológiai piac meghatározó vállalkozása, szoros külföldi partnerkapcsolatokkal, országos viszonteladói hálózattal.

Feladatok:

Külkereskedelmi ügyintézőként a következő feladatok várnak Rád:

- A készletszintek állandó monitorálása
- Javaslattétel a vezetőség részére, a megrendelésekkel kapcsolatban
- Kapcsolattartás a külföldi beszállítókkal, az import megrendelések kezelése
- A megrendelt áru műszaki tartalmának egyeztetése a beszállítóval
- A szállítmányozási folyamat nyomon követése főként tengeri, légi szállítmányozás)
- Idegennyelvű anyagok, használati útmutatók fordítása angolról magyarra

Elvárások:

Az ideális jelölt,
- Rendelkezik műszaki és/vagy külkereskedelmi végzettséggel
- Érdeklődik a műszaki terület iránt
- Folyékonyan beszél angolul szóban és írásban egyaránt
- Magabiztosan kezeli az Office programokat.

Előnyt jelent,
- Az olasz, vagy német nyelv ismerete
- Illusztrátor programok ismeret.

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Remek munkahelyi légkör
- Változatos szakmai kihívások

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a