www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

PROHUMAN

Hozzáadva: 2016.12.23.
Hirdetés azonosító: 617192

Piacvezető multinacionális cég megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • meglévő és leendő nemzetközi partner cégekkel való kapcsolattartás;
  • import folyamatok és számlázással kapcsolatos feladatok teljes körű ügyintézése;
  • menedzsment napi munkájának támogatása;
  • tárgyalások lebonyolítása;
  • adminisztratív teendők ellátása.
Elvárások:
  • felsőfokú szakirányú végzettséggel és
  • tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezik,(melyet tesztelünk a kiválasztás folyamán);
  • legalább felhasználói szintű MS Office ismeretei vannak;
  • hasonló területen már szerzett tapasztalatot;
  • kiváló a kommunikációs és a kapcsolatteremtő készsége;
  • kreatív, lendületes, önálló munkatárs.
Előny:
  • egyéb idegen nyelv társalgási szintű ismerete.
Amit kínálunk:
  • kiemelkedő kereseti lehetőség;
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség;
  • fiatalos, lendületes csapat, modern munkakörnyezet;
  • szakmai fejlődési és előre lépési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Budapest
Kapcsolat:
Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre, a munkakör megnevezésével.