www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 2 napja lejárt

Budapesti vállalat miskolci telephelyén történő munkavégzésre német nyelvtudással rendelkező

munkatársat keres

Feladatok:

  • Adatrögzítési tevékenység, nyilvántartások vezetése
  • Munkaügyi felvételekkel és leszámolásokkal kapcsolatos ügyintézési feladatok ellátása
  • Munkaügyi adatokat nyilvántartó adatbázis kezelése, adatok, iratok karbantartása, rendezése
  • A munkavégzés során együttműködés a munkatársakkal, a szervezet vezetőivel és különböző szakterületekkel
  • Számítógép és egyéb irodai eszközök és számítógépes programok használata
  • Kapcsolattartás a magyar és német hatóságokkal, partnerekkel, telefonok lebonyolítása; e-mailek, valamint hivatalos levelek megfogalmazása magyar és német nyelven

A jelölttel szemben támasztott elvárások:

  • Középfokú német nyelvtudás
  • Legalább középfokú végzettség
  • MsOffice alkalmazások magabiztos használata

Előnyt jelent:

  • Adminisztratív, adatkezelési munkakörben szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Egyéb követelmények:

  • Megbízhatóság, önállóság, pontosság
  • Barátságos, pozitív személyiség
  • Ápolt megjelenés

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Kitűnő munkakörülmények
  • Változatos munkafeladatok

Szükséges nyelvtudás:

  • Német

Munkavégzés helye:

  • Miskolc

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el nekünk bruttó bérigényét is tartalmazó német és magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a Jelentkezem gombra kattintva.

Helyek Miskolc
Borsod-Abaúj-Zemplén
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Adatrögzítő, Adminisztrációs asszisztens, Ügyintéző
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens, Külkereskedelmi ügyintéző
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Német