www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 68 napja lejárt

Miskolci székhelyű termelő iparvállalat munkatársat keres

külkereskedelmi ügyintéző

munkakörbe.

Feladatok:

  • Vevőkkel valamint a külföldi értékesítőkkel való kapcsolattartás idegen nyelven
  • A vevői rendelések utánkövetése a kézhezvételtől a számla teljesítéséig
  • A beérkező ajánlatkérések megválaszolása
  • A vevők támogatása a teljes folyamatban, a tőlük érkező reklamációk kezelése
  • Együttműködés a cég egyéb szervezeteivel: pl. pénzügy, gyártástervezés, minőségbiztosítás, termelés

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség (gazdasági, kereskedelmi)
  • tárgyalási szintű német nyelvtudás
  • angol nyelv ismerete előnyt jelent
  • számítógép felhasználói szintű ismerete (MS Office)
  • nagyfokú önállóság, kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség, precizitás

Amit kínálunk:

  • stabil, megbízható munkahely
  • távolsági bérlet támogatás
  • jó kereseti lehetőség

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Fényképes szakmai önéletrajzokat a lenti e-mail címre várunk.

Helyek Miskolc
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció > Ügyintéző
Beszerzés / Logisztika / Szállítás > Logisztikai asszisztens
Értékesítés / Kereskedelem > Kereskedelmi asszisztens
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol