www.cvonline.hu

Külkereskedelmi Ügyintéző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.11.15.
Hirdetés azonosító: 1050273
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

  Partnerünk világszinten vezető szerepet tölt be fűtéstechnika, légkondicionálás és hűtéstechnika területén.

A 183 országban jelenlévő vállalat 2000 óta képviseli magát a hazai ipari hűtéstechnika piacán, országos lefedettségű ügyfélhálózattal rendelkezik elsősorban ital- élelmiszerkereskedelmi vonalon.

A vállalati értékek közül kiemelt szerepet tölt be a szakmai előmenetel biztosítsa, a tehetség gondozás és egyéni karrier út kidolgozása. Ezen kívül nagy hangsúlyt fektetnek a technikai innovációkra, hogy piacvezető szerepüket a jövőben is stabilan fenntartsák és növeljék.

 10 fős külkereskedelmi csoportba keresünk

munkakörbe kollégát

 Ha szeretne részese lenni ezen nagy múltú vállalat sikereinek akkor várjuk pályázati anyagát a hirdetés alján szereplő e-mail címre.

Feladatok:

  • Kapcsolattartás a vevőkkel: szóbeli és írásbeli kommunikáció
  • Rendelések fogadása, feldolgozása
  • Kapcsolattartás a termeléstervezéssel
  • Kiszállítások tervezése, előkészítése

Feltételek:

  • Legalább középfokú, gazdasági, műszaki vagy logisztikai végzettség
  • Magas szintű, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Kreativitás
  • Analitikus gondolkodásmód
  • Precizitás
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő képesség
  • Terhelhetőség

Előny:

  • Szállítmányozási, logisztikai és vám ismeretek
  • További nyelvek – német, olasz, francia – ismerete
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Szakmai kihívások

Munkavégzés helye:

Jász-Nagykun-Szolnok megye

 Ha szeretne részese lenni ennek a sikerorientált csapatnak kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű fényképes szakmai önéletrajzát a pozíció megjelölésével juttassa el az alábbi e-mail címre.

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya