www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 341 napja lejárt

Pest megye déli részén lévő, 88 saját kamionból álló kamionparkkal rendelkező nagyvállalat keres csapatnának bővítésére angolul kiválóan beszélő, fuvarszervezésben és fuvarokmányok kiállításában járatos logisztikai szakembert teljes munkaidőben történő munkavégzésre.

Feladatkör:

  • vállalat export import ügyleteinél felmerülő teljes adminisztatív háttér lebonyolítása (állatorvosi bizonyítvány beszerzése, CMR kitöltése, EUR1, vámeljárás, biztosítás, egyéb export-importügylethez kapcsolódó okmánykitöltés és adminisztráció EU-n kívül is egy 10 fős logisztikai csapat tagjaként)
  • szállítányozás nyomonkövetése, szükséges, útközben felemrülő nehézségek gyors, önálló megoldása
  • elsősorban adminisztratív segítségnyújtás felvásárlás során

Elvárás:

  • vámügyintézői, fuvarszervezői, logisztikai végzettség és legalább BSC diploma
  • legalább 2-3 éves tapasztalat a szállítmányozáshoz kapcsolódó teljes adminsztrációs háttér lebonyolításában
  • erős középfokú angol nyelvtudás
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • terhelhetőség
  • jó szervezőkészség
  • problémamegoldó és elemző képesség
  • kiváló kommunikációs képesség
  • precizitás
  • kreativítás
  • határidők betartása
  • magas fokú terhelhetőség

Előny:

  • jártasság élőállat export-import területén
  • francia, spanyol, orosz, vagy egyéb idegennyelv aktív, legalább erős középfokú ismerete
  • ERP ismeret
  • MS AX ismeret
  • B kategóriás jogosítvány, saját autó előny (vállalati buszjárat beindítása Budapestről folyamatban)

 Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörülmények, nagyon jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat
  • Valóban ösztönző, versenyképes fizetés, fizetett túlóra
  • Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában
  • Változatos munkakör (magyar és nemzetközi ügyfelek)
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások

 Munkavégzéshelye: Budapest belvárosától 30 km-re délre (pesti oldalon)

 Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Elvárás

főiskolai végzettség

kiváló angol nyelvtudás

releváns tapasztalat nemzetközi szállítmányozásban és fuvarokmányok kitöltésében

jogosítvány

Értékelt kvalitások

vállalatirányítási rendszer ismerete

spanyol, francia vagy orosz nyelv magas szintű ismerete

erős analitikus képesség

Amit nyújtunk

stabil, jó hangulatú munkakörnyezet

motiváló fizetés (bejelentett)

Helyek Dunavarsány
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol