www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

Get Work Trend Kft

Hozzáadva: 2017.08.26.
Hirdetés azonosító: 1019870
AMIRE NÁLUNK SZÁMÍTHATSZ
  • karriercéljaid szem előtt tartó tanácsadás
  • számos álláslehetőség
  • lehetőség valami új megismerésére
AMIT MI NYÚJTUNK
  • felkészítünk a sikeres pályázatra
  • szakértelmünket a kezedbe helyezzük
  • kellemes légkörben fogadunk

Sikeres múltra visszatekintő lakás –és textiltermékek gyártásával és forgalmazásával foglalkozó partnerünk megbízásából keresünk kollégát az alábbi munkakörbe:

Szeretnéd szakmai fejlődésedet tovább folytatni egy sikeres múltra visszatekintő, évről-évre jól prosperáló, a hazai ágyneműgyártás élvonalában szereplő cégnél?

A Társaságunk alvást és pihenést támogató termékek gyártása-és forgalmazása terén a legjelentősebb magyarországi cégek egyike.

Ha a jövőben hozzájárulhatnál közös sikerhez egy olyan csapat tagjaként:

  • ahol hozzád hasonló gondolkodású, elhivatott, kreatív, tanulékony, kitartó, lelkes szakemberek dolgoznak
  • melynek tagjai büszkék arra, amit csinálnak
  • akiknek végzett munkájuk egyben a küldetésük is

Ha a sajátodnak tekinted az alábbi kompetenciákat:

  • legalább angol és német nyelv tárgyalóképes ismeretének birtoklása
  • pro-aktív szemlélet
  • szervezőkészség, képesség egy gyorsan változó közegben való munkavégzésre
  • magabiztos felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • jó fogalmazási készség, és magabiztos helyesírás
  • önálló, precíz munkavégzés
  • konfliktustűrő képesség, csapatmunkára képesség

Ha elfogadod, amit kínálunk:

  • egy sikeres nemzetközi cég stabil háttere
  • felelősségteljes munkát végző, lendületes csapat
  • inspiráló munkakörnyezet

akkor várjuk az önéletrajzodat és motivációs leveledet az alábbi e-mail címre.

A jelentkezésedet egészítsd ki:

  • végzettséget igazoló dokumentumokkal
  • korábbi munkahelyen végzett feladatokkal

Előnyt jelent:

  • kereskedelmi és/vagy vámügyintézői gyakorlat
  • textilipari területen szerzett tapasztalat

munkaerő-közvetítés engedély száma: V-M-001/6900-1/2013

munkaerő-kölcsönzés engedély száma: V-M-001/5559-2/2013

ELÉRHETŐSÉGEINK:
Get Work Trend Kft. 1023 Budapest, Árpád fejedelem útja 31.
www.getwork.hu
TERÜLETI IRODÁINK: Kecskemét • Körösladány • Mátészalka • Miskolc • Nyírbátor • Szerencs • Tatabánya