www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző

  • A hirdetés 614 napja lejárt

Debreceni székhelyű járműipari vállalkozás munkatársat keres

külkereskedelmi ügyintéző

munkakörbe szlovák nyelvtudással.
Pályakezdők jelentkezését is várjuk. Bérezés megegyezés szerint.

Feladatok:

  • kapcsolattartás szlovákiai partnereinkkel szóban és írásban
  • szlovákiai partnerek látogatása céges gépjárművel, rugalmas munkaidő beosztásban
  • új ügyfelek felkeresése, ügyfélkör bővítése
  • munkakörrel kapcsolatos irodai adminisztráció

Elvárások:

  • szlovák nyelv tárgyalóképes ismerete
  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • rugalmas munkaidő vállalása
  • mobilitás

Előny:

  • angol nyelv ismerete
  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Szlovák