www.cvonline.hu

Külkereskedelmi Ügyintéző - Kaposvár.

DOLOGIDÕ Munkaerõ-közvetítõ és -kölcsönzõ Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Jelentkezési határidő: 2015.12.18.
Hirdetés azonosító: 987838
lejárt

Külkereskedelmi Ügyintézőt keresünk stabil, több évtizede működő vállalathoz.

Elvárások:

  • Külkereskedelmi végzettség,
  • Angol és Német társalgás szintű nyelvismerete szóban és írásban,
  • Külkereskedelem és logisztika területén szerzett tapasztalat,
  • Felsőfokú vagy középfokú végzettség,
  • Kiváló kommunikációs készség,
  • Rugalmasság, proaktivitás,
  • Percíz,pontos munkavégzés,
  • MS-Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete,

Feladatok:

  • Külföldi partnerek megrendeléseinek ügyintézése,
  • Megrendelések fogadása, a megrendelt áru összekészítése,
  • Számlázási, szállítmányozási, vámkezelési ügyintézés,
  • Napi kapcsolattartás a külföldi partnerekkel,
  • Reklamációk kezelése,

Előny:

  • 2-3 éves szakmai tapasztalat,
  • Felsőfokú végzettség,

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú,stabil vállalati háttér,
  • Teljes munkaidő,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Versenyképes fizetés,
  • Változatos feladatok,
  • Nemzetközi kapcsolatok.

Munkavégzés helye:

  • Kaposvár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését,kérjük küldje el fényképes szakmai önéletrajzát a pozíciószám megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre!

 Dologidő
Dologidő - cvonline.hu