www.cvonline.hu

Külkereskedelmi ügyintéző / import beszerző

  • A hirdetés 591 napja lejárt

Új munkatársat keresünk azonnali belépéssel a design bútorokat és kiegészítőket értékesítő   IDdesign-hoz az alábbi pozícióba:

Külkereskedelmi ügyintéző/ import beszerző

Feladatok

  • Kapcsolattartás meglévő beszállítóinkkal angol nyelven, szóban és írásban
  • Rendelések elkészítése
  • Beszállítói és szállítmányozási folyamatok erős kontrollálása
  • Fuvarszervezés
  • Importtal, EU-s behozatallal kapcsolatos adminisztráció intézése
  • Nyilvántartások vezetése, dokumentációk kezelése
  • Reklamációk, visszáru, kompenzációk intézése, koordinálása a beszállítók felé
  • A beszerzési folyamatok javításában való aktív részvétel

Elvárások

  • Magabiztos aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Kereskedelemben, vagy hasonló munkakörben szerzett min. 1 év tapasztalat
  • Nagyfokú rugalmasság és terhelhetőség
  • Minimum középfokú végzettség
  • Proaktív, dinamikus hozzáállás
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Windows, MS Office, Outlook)
  • Jó kommunikációs-, problémamegoldó képesség és szervezőkészség
  • Hatékony, gyakorlatias és pontos munkavégzés

Előnyök

  •  Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes bérezés
  • Kihívásokban gazdag munkakör
  • Szakmai fejlődés támogatása

Munkavégzés helye

Debrecen

Fényképes önéletrajzokat várunk, fizetési igény megjelöléssel.

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol