Külkereskedelmi ügyintéző ANGOL és OLASZ nyelvtudással INTS/13/16

  • Az állásajánlat lejárt.

Partnerünk az egész világot átívelő kereskedelmi kapcsolati hálóval rendelkező, Európában a szegmensében piacvezető külkereskedelmi nagyvállalat. Logisztikai csapatába keres

külkereskedelem ügyintéző/ koordinátor

munkatársat jó ANGOL és OLASZ nyelvtudással saját speciális rakomány szállításának koordinálására, saját fuvareszközön (teherautón Európában, egyébként hajón és légi úton)

FELADATOK:

  • export dokumentációk előkészítése
  • napi kapcsolattartás a meglévő külföldi partnerekkel, társterületekkel, üzletkötőkkel
  • nyilvántartások vezetése
  • szállítások előkészítése és az ezzel kapcsolatos mindennapi operatív feladatok elvégzése
  • számlázás
  • nemzetközi biztosításokkal kapcsolatos ügyintézés, kapcsolattartás
  • megállapodások rögzítése

ELVÁRÁSOK:

  • érettségi
  • AKTÍV olasz nyelvtudás
  • nagyvállalati irodai munkákban szerzett tapasztalat
  • pontosság, precizitás
  • önállóság, megbízhatóság
  • terhelhetőség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • “B” kategóriás jogosítvány, autó a munkába járáshoz

ELŐNY:

  • felsőfokú kereskedelmi/logisztikai végzettség

 Amit nyújtunk:

  • Kulturált munkakörülmények, nagyon jó hangulatú, fiatalos, lendületes csapat
  • Valóban ösztönző, versenyképes fizetés, fizetett túlóra
  • Hosszú távú biztos háttér, egy dinamikusan növekvő kereskedelmi vállalat csapatában
  • Változatos munkakör (magyar és nemzetközi ügyfelek)
  • Felelősségteljes feladatok, szakmai kihívások

 Munkavégzéshelye: Budapest belvárosától délre (pesti oldalon)

 Az INT-Solution Kft. Munkaerő-közvetítési nyilvántartási száma: XVI-M-001/3777-2/2013

Munkavégzés helye Pest megye
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Pest