www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.06.28.
Hirdetés azonosító: 942690
lejárt
Tech People FEJLÉC

Megbízónk, az intézményi bútorozás egyik vezető magyarországi gyártója keres

Külkereskedelmi ügyintéző

munkatársat (német nyelvtudással).

Feladatok:

•    Osztrák pályázati anyagok alapján termékek árkalkulációja,
•    Egyedi termékek német nyelvű leírásának fordítása,
•    Pályázatok összeállításával kapcsolatos adminisztratív feladatok,
•    Pályázatok, és kapcsolódó megkereséseknél ügyfelekkel kapcsolattartás,
•    Cégen belüli kommunikáció elősegítése

Elvárások:

•    Erős, aktív, felsőfokú német nyelvismeret
•    Jó kommunikációs képesség,
•    Munkájában precíz, pontos, megbízható,
•    Nagy munkabírás,
•    Önálló munkavégzésre való képesség

Előny:

•    Faipari / bútorgyártási tapasztalat,
•    Fémipari gyártási tapasztalat,
•    Több éves releváns gyakorlat

Pozíció területe(i):

•    Értékesítés / Kereskedelem / Üzlet
•    Pályázatírás
•    Projektmenedzsment

Munkavégzés helye:

•    Zsámbék

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, küldje el nekünk önéletrajzát!

Tech People LÁBLÉC