www.cvonline.hu

KÜLKERESKEDELMI ÜGYINTÉZŐ (6192)

  • A hirdetés 1236 napja lejárt

Elvárások:
•Legalább középfokú kereskedelmi vagy logisztikai végzettség
•Felsőfokú aktív angol nyelvtudás (szóban-írásban) és
•felsőfokú aktív német nyelvtudás (szóban- írásban)
•Gépírásismeret
•Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Word, Excel, Outlook, Internet)
•Személyiségét illetően:  határozott fellépés
•dinamikus személyiség
•megbízható
•jó kommunikációs készség

Előny:
•felsőfokú végzettség

Feladatok:
•kapcsolattartás a cég meglévő ügyfeleivel
•árurendelések bonyolítása
•kereskedelmi kimutatások, statisztikák készítése
•részvétel bel- és külföldi szakmai rendezvényeken
•alkalmanként külföldi partnertárgyalások lebonyolítása

Juttatások:
•Bérezés: versenyképes jövedelem

Munkaidő:
•Hétfőtől-péntekig 8,00-16,30-ig

Munkavégzés helye:
•Győr (Belváros)

Megbízónk:
Egy magyar magántulajdonban lévő, több mint 20 éve élelmiszer nagykereskedelemmel foglalkozó, dinamikusan fejlődő vállalkozás.

Jelentkezési határidő:
A fényképpel ellátott pályázatokat a pozíció elnevezésével és a bérigény megjelölésével E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Bővebb felvilágosítást telefonon Molnárné Erneszt Ildikónál a 06-70/9464-444-es telefonszámon kaphat.