www.cvonline.hu

Külkereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 442 napja lejárt

Kereskedelmi cég

külkereskedelmi munkatársat

keres azonnali munkakezdéssel

Főbb feladatok, munkák:

  • közvetlenül, napi szinten tartja a kapcsolatot a nemzetközi beszerzési forrásokkal angol nyelven
  • támogatja a menedzsment napi munkáját
  • készletgazdálkodási és egyéb logisztikai kiegészítő feladatok ellátása
  • ellátja a munkakörhöz kapcsolódó adminisztratív teendőket

Munkakörhöz kapcsolódó elvárások:

  • tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • kiemelkedő juttatási csomag
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk betanulási lehetőséggel

Munkavégzés helye: Győr

Pályázatokat a következő címre kérjük küldeni

Helyek Győr
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol