www.cvonline.hu

Külkereskedelmi Munkatárs

  • A hirdetés 677 napja lejárt

Kereskedelmi cég

pozícióba, folyékony angolnyelv-tudással, főállású kollégát keres.

Feladatok:

  • Új külföldi beszállítók felkutatása
  • Kapcsolattartás a meglévő beszállítókkal, raktárral és a társosztályokkal
  • Kereskedelmi rendelések leadása, fogadása és azok feldolgozása
  • Fuvarfeladatok teljes körű dokumentációjának kezelése, nyilvántartása
  • A szállítmányozási folyamat nyomon követése (főként tengeri, légi szállítmányozás)
  • A készletszintek állandó ellenőrzése, javaslattétel a vezetőség részére, a megrendelésekkel kapcsolatban
  • Idegen nyelvű anyagok, használati útmutatók fordítása angolról magyarra
  • Pénzügyi teljesítések nyomon követése

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Szakmai tapasztalat
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő készség
  • Nagyfokú precizitás
  • Önállóság, rugalmasság, megbízhatóság, teherbírás

Amit kínálunk:

  • Önálló, felelősségteljes munkakör
  • Hosszú távú biztos munkalehetőség
  • Rendezett, nyugodt munkakörülmények
  • Barátságos, fiatal csapat, pozitív munkahelyi légkör
  • Dinamikusan fejlődő környezet

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő