www.cvonline.hu

Külkereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 791 napja lejárt

TEVA Gyógyszergyár Zrt.

Debreceni telephelye

Gyógyszergyártó Igazgatóság

Ellátási Lánc Főosztálya

Külkereskedelmi munkatársat

keres határozott idejű munkakörbe

Feladatok:

  • Vevői igények és előrejelzések fogadása, igényekkel kapcsolatos visszajelzés a partnerek számára;
  • Igények teljesítésével, termék kiszállításokkal kapcsolatos tevékenységek koordinálása;
  • Vevői igények folyamatos nyomon követése és vizsgálata;
  • Termék tervezésben, gyártásban, kiszállításban érintett társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárásaink:

  • BSc vagy MSc szintű gazdasági vagy kereskedelmi végzettség;
  • Hasonló területen szerzett legalább 1 éves tapasztalat;
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás;
  • Irodai szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • Átlagon felüli problémamegoldó képesség, precizitás;
  • Proaktivitás, csapatmunkára való képesség.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú angol nyelvtudás;
  • Felsőfokú informatikai végzettség;
  • Haladó szintű informatikai ismeret.

Ajánlatunk:

  • Nemzetközi nagyvállalat biztos háttere;
  • Versenyképes jövedelem, széleskörű béren kívüli juttatási rendszer;
  • Folyamatos szakmai fejlődés, képzés lehetősége;
  • Dinamikus csapatszellem.

Ha pályázatunk felkeltette érdeklődését, jelentkezését angol és

magyar nyelvű fényképes szakmai önéletrajzzal, ill. bizonyítvány-

másolatokkal várjuk 2015. január 27-ig az alábbi címen:

Link megjelenítése

Helyek Debrecen
Kategória Gyártás / Termelés
Gyógyszeripar / Vegyipar
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő