www.cvonline.hu

Külkereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 111 napja lejárt

Hulladék kereskedelemmel foglalkozó, budapesti székhelyű cég munkatársat keres

munkakörbe.

Munkatársunk leendő feladatai:

  • A szelektív hulladékhasznosítás során előállított másodnyersanyagok értékesítése kiemelten külföldi piacokon, egyes esetekben belföldön
  • Hulladék nyersanyagok beszerzése külföldről
  • Kapcsolódó kereskedelmi feladatok (fuvarszervezés, esetleges VÁM) szervezése, végrehajtása, adminisztráció lebonyolítása
  • A jelenleg működő partnerekkel való kapcsolat folyamatos fenntartása
  • Új partnerek felkutatása, személyes tárgyalások kezdeményezése, annak végrehajtása, új partnerkör kiépítése.
  • A cég termékei értékesítésének teljes körű biztosítása a meglévő- és a kialakítandó partnerkör havi-, éves szerződései révén
  • A megvalósult teljesítések- és a minőségek folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése
  • Az érintett hulladéktípusok bel- és külpiaci eseményeinek folyamatos figyelése, elemzések készítése
  • Jelentések, beszámolók készítése a cég vezetősége részére

Munkatársunkkal szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Kereskedelmi gyakorlat
  • Külkereskedelmi tapasztalat
  • Készség gyakori, többnapos külföldi utakra
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Önálló munkavégzés
  • Határozott fellépés, agilitás
  • Munkavágy, célorientáltság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Német nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes, összetartó jó hangulatú, motivált csapat
  • Változatos feladatok
  • Kihívás (mert nem könnyű a piaci helytállás)
  • Megfelelő bérezés
  • Személygépkocsi használat
  • Mobiltelefon használat

Munkába állás ideje:

  • Akár azonnal, vagy legkésőbb 1 hónapon belül

Munkavégzés helye:

  • Az iroda Budapesten van, de a munkavégzés helye - fakadóan a munkakör specialitásából - Magyarország, Európa

  • Jelentkezés módja: a lenti e-mail címre leadott fényképes, magyar- és angol nyelvű Önéletrajz formájában
  • Kérjük, a jelentkezés tartalmazza a bruttó fizetési igény megjelölését is
Helyek Budapest
Baranya
Békés
Nógrád
Tolna
Somogy
Bács-Kiskun
Borsod-Abaúj-Zemplén
Csongrád
Fejér
Győr-Moson-Sopron
Hajdú-Bihar
Heves
Jász-Nagykun-Szolnok
Komárom-Esztergom
Pest
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Vas
Veszprém
Zala
Külföld
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges