www.cvonline.hu

Külkereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 436 napja lejárt

Orvosi diagnosztikai készülékek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó magyar tulajdonú, budapesti telephelyű vállalt keres – elsősorban export tevékenysége bővítése érdekében –

külkereskedelmi munkatársat.

Az állás betöltésének feltételei:

  • Szakirányú felsőfokú végzettség,
  • angol nyelv tárgyalási szintű ismerete (egy második nyelvben való jártasság előny),
  • külkereskedelmi szakmai gyakorlat,
  • gyakorlott felhasználói PC ismeret,
  • új feladatok megoldásához nyitottság és jó csapatmunka készség,
  • valamint gépkocsivezetői engedély.

Amit ajánlunk:

  • ipari átlagnak megfelelő bérezés,
  • cafetéria rendszer,
  • kényelmes, kitűnő munkakörülmények,
  • utazási lehetőség és változatos, érdekes munkakör.

Jelentkezéseket kérjük az alábbi e-mail címre küldeni.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol