www.cvonline.hu

Külkereskedelmi munkatárs

  • A hirdetés 407 napja lejárt

Hulladék kereskedelemmel foglalkozó, budapesti székhelyű cég munkatársat keres

munkakörbe.

Munkatársunk leendő feladatai:

  • A szelektív hulladékhasznosítás során előállított másodnyersanyagok értékesítése kiemelten külföldi piacokon, egyes esetekben belföldön.
  • Hulladék nyersanyagok beszerzése külföldről.
  • Kapcsolódó kereskedelmi feladatok (fuvarszervezés, esetleges VÁM) szervezése, végrehajtása, adminisztráció lebonyolítása.
  • A jelenleg működő partnerekkel való kapcsolat folyamatos fenntartása.
  • Új partnerek felkutatása, személyes tárgyalások kezdeményezése, annak végrehajtása, új partnerkör kiépítése.
  • A cég termékei értékesítésének teljes körű biztosítása a meglévő- és a kialakítandó partnerkör havi-, éves szerződései révén.
  • A megvalósult teljesítések- és a minőségek folyamatos figyelemmel kísérése, ellenőrzése.
  • Az érintett hulladéktípusok bel- és külpiaci eseményeinek folyamatos figyelése, elemzések készítése.
  • Jelentések, beszámolók készítése a cég vezetősége részére.

Munkatársunkkal szemben támasztott elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás.
  • Kereskedelmi gyakorlat.
  • Külkereskedelmi tapasztalat.
  • Készség gyakori, többnapos külföldi utakra.
  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség.
  • Önálló munkavégzés.
  • Határozott fellépés, agilitás.
  • Munkavágy, célorientáltság.
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek.
  • B kategóriás vezetői engedély.
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent.
  • Német nyelvtudás előnyt jelent.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, lendületes, összetartó jó hangulatú, motivált csapat.
  • Változatos feladatok.
  • Kihívás (mert nem könnyű a piaci helytállás).
  • Megfelelő bérezés.
  • Személygépkocsi használat.
  • Mobiltelefon használat.

Munkába állás ideje:

  • akár azonnal, vagy legkésőbb 1 hónapon belül.

Munkavégzés helye:

  • az iroda Budapesten van, de a munkavégzés helye –fakadóan a munkakör specialitásából- Magyarország, Európa.

  • Jelentkezés módja: az alábbi e-mail címre leadott fényképes, magyar- és angol nyelvű Önéletrajz formájában.
  • Kérjük, a jelentkezés tartalmazza a bruttó fizetési igény megjelölését is.

Helyek Külföld
Zala
Veszprém
Vas
Szabolcs-Szatmár-Bereg
Pest
Komárom-Esztergom
Jász-Nagykun-Szolnok
Heves
Hajdú-Bihar
Győr-Moson-Sopron
Fejér
Csongrád
Borsod-Abaúj-Zemplén
Bács-Kiskun
Somogy
Tolna
Nógrád
Békés
Baranya
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély Szükséges