www.cvonline.hu

KÜLKERESKEDELMI MUNKATÁRS FRANCIA NYELVTUDÁSSAL

  • A hirdetés 687 napja lejárt

Megbízónk stabil háttérrel rendelkező, multinacionális nagyvállalat. Dinamikusan fejlődő csapatukba keresünk munkatársat folyékony francia nyelvtudással az alábbi feladatokra.

Feladatok:

  • Kereskedelmi területek adminisztratív támogatása
  • Megrendelések folyamatos nyomon követése
  • Rendelések feldolgozása, készletellenőrzés, kiszállítások koordinálása
  • Számlázással kapcsolatos adminisztratív ügyintézés
  • Banki kivonatok ellenőrzése, vevőszámlák egyeztetése
  • Kintlévőség kezelési feladatok
  • Egyenlegközlés, szükség esetén fizetési felszólítások küldése
  • Szoros kapcsolattartás külföldi partnerekkel és belső társosztályokkal
  • Kereskedelmi kimutatások, statisztikák készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség (gazdasági előny)
  • Kereskedelmi/ügyfélszolgálati/pénzügyi vagy egyéb adminisztratív támogatói területen szerzett, legalább 1 éves tapasztalat
  • Folyékony, tárgyalóképes francia nyelvtudás (egyéb nyelvtudást előnyként értékeljük)
  • Kiemelkedően magas Excel ismeret
  • Precíz, részletorientált munkavégzés
  • Együttműködési készség, csapatmunka
  • Határozott fellépés, döntési képesség

Jelentkezz még ma, ha szeretnél dinamikus, nemzetközi környezetben dolgozni, fejlődni és megalapozni a karriered. Magyar vagy angol nyelvű fényképes önéletrajzod az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Asszisztencia / Adminisztráció
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő