www.cvonline.hu

KÜLKERESKEDELMI MUNKATÁRS (7127)

  • A hirdetés 799 napja lejárt

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízópartnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Külkereskedelmi munkatárs

Elvárások:
•Felsőfokú végzettség vegyipar, logisztika vagy marketing területen
•Tárgyalóképes német nyelvismeret szóban és írásban egyaránt
•Felhasználói szintű MS Office ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
•Kiváló kommunikációs készség
•„B” kategóriás jogosítvány

Feladatok:
•ügyfélakvirálás, kapcsolattartás az ügyfelekkel
•a meglévő -, és új ügyfélkörben az eladási lehetőségek nyomon követése és ügyféllátogatások szervezése, új ügyfelek felkutatása
•ügyféligények felmérése, igénygenerálás, termékmenedzsment
•ajánlatadás, szerződéskötés, megrendelés, kiszállítás, számlázás, belső és külső ügyfélkapcsolattartás
•reklamációk intézése, a hibás termékek egyeztetése a minőségügyi csoporttal
•termelő üzemmel, pénzügyi részleggel való szoros együttműködés
•egyéb az értékesítéssel kapcsolatos adminisztratív feladatok elvégzése

Előnyök:
•vegyészmérnöki végzettség
•angol nyelvismeret
•jártasság prezentációk készítésében
•műszaki értékesítés (kohászati termékek) területén szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
•bér megegyezés szerint
•mobiltelefon és laptop
•utazási költségtérítés
•szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
•Mosonmagyaróvár

Munkarend:
•8 órás, hétfőtől péntekig

Munkába állás időpontja:
•azonnal

Fényképes pályázatokat a pozíció és bérigény megjelölésével a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk. Érdeklődni ügyfélszolgálati időben a  06 70/455 0219 telefonszámon lehet.

Közvetítési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 482/2011-5100-773
Kölcsönzési nyilvántartási szám: Budapest Főváros Kormányhivatal Munkaügyi Központja 481/2011-5100-857