www.cvonline.hu

Külkereskedelmi Menedzser

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.24.
Hirdetés azonosító: 683001

Több mint 20 éves múlttal rendelkező export-import kereskedelemi és logisztikai szolgáltató Megbízónk részére keresünk munkavállalót a következő munkakörbe:

Feladatok:
  • export-import kereskedelemmel kapcsolatos tevékenység ellátása
  • a cég értékesítési stratégiájának megvalósítása,
  • meglévő üzleti kapcsolatok ápolása,
  • piacelemzés, új üzleti lehetőségek felkutatása,
  • tárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • ajánlatok készítése, szerződéses feltételek letárgyalása,
  • megállapodások megkötése, teljesítések nyomon követése,
  • társterületekkel való koordináció, együttműködés,
  • heti és havi jelentések, riportok készítése a vállalat vezetői felé.
Elvárások:
  • felsőfokú gazdasági vagy kereskedelmi végzettség,
  • min.2 éves külkereskedői tapasztalat,
Amit kínálunk:
  • stabil hátterű, megbízható munkáltató
  • igényes munkakörnyezet
  • szakmai fejlődési lehetőség.
Munkavégzés helye:
  • Debrecen
Kapcsolat:
Amennyiben az álláslehetőség felkeltette érdeklődését, és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el angol és német nyelvű önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e mail címre a megpályázott munkakör és fizetési igény megjelölésével.