www.cvonline.hu

Külkereskedelmi manager

  • A hirdetés 184 napja lejárt

Több évtizedes múlttal rendelkező vállalat

kiváló német nyelvtudással és releváns szakmai tapasztalattal rendelkező

külkereskedelmi manager

munkatársat keres.

Jelentkezés módja: fényképes szakmai önéletrajz és motivációs levél csatolásával, bérigény megjelölése mellett. Termékkör: élelmiszeripari termékek. Munkavégzés helye: Miskolc. Munkavégzés várható kezdete: 2017 januárjában.

Főbb feladatok:

  • Az ügyvezetési tevékenység teljes körű támogatása
  • A vezetői döntéseket előkészítő anyagok, dokumentációk, táblázatok összeállítása, ajánlatok kidolgozása
  • Kapcsolattartás a társaság belföldi és külföldi (elsősorban Németországi) partnereivel
  • Az ügyvezető napi munkájának támogatása, programszervezési feladatok ellátása: időpont egyeztetések, értekezletek, megbeszélések előkészítése
  • Belföldi és külföldi tárgyalásokon való részvétel
  • Hivatalos levelek megfogalmazása magyar és német nyelven
  • Általános adminisztratív feladatok ellátása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Tárgyalóképes német nyelvtudás
  • MS Office programcsomag magas szintű ismerete
  • Kiváló szóbeli- és írásbeli kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés, motiválhatóság, kreativitás
  • Elemző alkat, eredményorientáltság
  • Jó együttműködési készség, barátságos, pozitív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közgazdasági egyetemi végzettség
  • Külkereskedelmi, illetve az élelmiszeripar területén szerzett tapasztalat
  • Egyéb nyelvek ismerete
  • Gépírási gyakorlat
  • Azonnali munkakezdés lehetősége

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű munkaviszony
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Igényes munkakörnyezet
  • Érdekes, változatos munkafeladatok
  • Céges mobiltelefon, cafeteria
Helyek Miskolc
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Német