www.cvonline.hu
Külkereskedelmi kapcsolattartó
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2015.10.21.
Jelentkezési határidő: 2015.10.27.
Hirdetés azonosító: 977333
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Nemzetközi érdekeltségű vegyipari konszern budapesti irodájában keresünk Külkereskedelmi kapcsolattartó kollégát.

Feladatok:

- Kapcsolattartás a cég partnereivel
- A rendelések pontos lebonyolítása (kézhezvételtől számlázásig)
- EKAER adatok közvetítése, illetve a szállítások EKAER rendszerben való rögzítése, fuvarszervezési feladatok
- Szállítási határidők letárgyalása a vevőkkel
- A vevői reklamációk rögzítése és azok hivatalosan történő megválaszolása
- A mintaigények regisztrálása, a vevőhöz való érkeztetése, a próbák eredményeinek nyomon követése
- Amennyiben szükséges, a helyi áruraktárakhoz történő rendelések felvétele ill. azok árukészlettel való feltöltése akár Európán kívülről is

Követelmények
- Felsőfokú végzettség
- 5 év hasonló feladatkörben, nemzetközi kereskedelemben szerzett tapasztalat
- Vegyipari ismeret előny
- Folyékony, magabiztos angol nyelvtudás írásban, szóban egyaránt
- Erős MS Office ismeret (kiemelten Excel)

Személyiségjegyek, kompetenciák:
- Kiváló kommunikációs, problémamegoldó képesség
- Erős priorizáló készség, csapajátékos attitűd
- Lelkes, dinamikus hozzáállás
- Pontosság, precizitás

Amit a cég kínál:
- Hosszú távú, stabil munkalehetőség
- Családias, barátságos légkör
- Kulturált munkakörnyezet
- Kiemelkedő juttatási csomag