www.cvonline.hu

Külkereskedelmi kapcsolattartó

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Országos hálózattal rendelkező kereskedelmi vállalat keres

munkatársat budapesti központjába.

Feladatok:

·         Közvetlenül, napi szinten tartja a kapcsolatot a nemzetközi beszerzési forrásokkal angol és német nyelven

·         Teljes körűen megszervezi az import folyamatokat

·         Ellátja a számlázással kapcsolatos feladatokat

·         Hatékonyan, gyorsan megoldja a felmerült problémákat

·         Ártárgyalásokat bonyolít le az új és meglévő partnerekkel

·         Támogatja a menedzsment napi munkáját

Elvárások:

·         Felsőfokú végzettség (előny gazdasági területen)

·         Tárgyalóképes, aktív angol nyelvtudás (írásban és szóban egyaránt)

·         Minimum 2-3 éves, hasonló területen szerzett tapasztalat

·         Felhasználói szintű MS Office ismeretek

·         Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség

·         Kiemelkedő problémamegoldó képesség

·         Önálló, terhelhető, stressztűrő és lendületes személyiség

·         Határozott kiállású, jó megjelenésű

Előny:

·         Egyéb társalgási szintű nyelvtudással rendelkezik

·         Külkereskedelmi területen vagy külföldön szerzett szakmai tapasztalat

·         Közép- vagy felsőfokú műszaki végzettség

Amit kínálunk:

·         Dinamikus, fiatal csapat

·         Igényes munkakörnyezet

·         Folyamatos képzés, kiemelkedő szakmai fejlődési lehetőség

·         Hosszú távú karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél

·         Versenyképes fizetés

Munkavégzés helye:

Budapest

Helyek Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol