www.cvonline.hu

Külkereskedelmi értékesítő

Régió: Budapest

HAYS Hungary Kft.
Hozzáadva: 2017.02.15.
Jelentkezési határidő: 2017.02.23.
Hirdetés azonosító: 1089491
lejárt

Értékesítő kollegát keresünk magyar hátterű, kozmetikai és vegyipari termékeket gyártó partnerünk számára a cég export tevékenységének fellendítésére.

A cég hosszú távú karrier lehetőséget valamint a versenyképes alapfizetés mellé kimagasló teljesítményarányos jutalékot biztosít az új kollegának.

A Külkereskedelmi értékesítő legfontosabb feladatai:
  • Export tevékenységek teljes körű megszervezése és lebonyolítása,
  • Értékesítés fellendítése és a tervek teljesítése,
  • Új ügyfelek felkeresése és szerződések megkötése,
  • Folyamatos kapcsolattartás a már meglévő ügyfelekkel,
  • Viszonteladói hálózat kiépítése,
  • Ajánlatok, megrendelések elkészítése,
  • Kiállításokon való részvétel

Legfontosabb elvárások a Külkereskedelmi értékesítővel szemben:

  • Minimum középfokú kereskedelmi vagy gazdasági végzettség,
  • Értékesítési tapasztalat FMCG területen,
  • Tárgyalási szintű angol nyelvismeret szóban és írásban,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség,
  • Precizitás, alapos és lelkiismeretes munkavégzés

Amennyiben a hirdetés felkeltette figyelmét és tapasztalata, képzettsége megfelel az elvárásoknak, magyar nyelvű Önéletrajzával jelentkezzen a hays-response.hu weboldalon.
Munkavégzés helye: Budapest