www.cvonline.hu

KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ (BUD90)

  • A hirdetés 720 napja lejárt

A Work Force Kft, amely 10 éve sikeresen működő, országos lefedettséggel rendelkező munkaerő-kölcsönzéssel, munkaerő-közvetítéssel és egyéb HR szolgáltatásokkal foglalkozó cég keres partnercége részére új munkatársakat a következő pozícióba:

KÜLKERESKEDELMI ÉRTÉKESÍTŐ

(BUD90)

Leendő munkatársunk feladatai:

  • Kapcsolattartás külföldi ügyfélkörrel, új ügyfél akvizíció
  • Árajánlatok készítése, megrendelések bonyolítása
  • A cég termékeinek (nyomtató és fénymásoló kellékanyagok) értékesítése
  • Munkájának adminisztrációja

Jelentkezőkkel kapcsolatos elvárásaink:

  • Kiváló kommunikáció, az angol nyelv aktív használata
  • Egyéb nyelv ismerete (cseh, lengyel román)
  • Kiváló memória, gyors reagálás
  • Precíz munkavégzés, megbízhatóság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit nyújtani tudunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség Budapest X. kerületében
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal csapat, jó légkör, pörgős munka
  • 1 műszakos, 8 órás munkarend

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével az alábbi  e-mail címre.

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol