www.cvonline.hu

Külkereskedelmi bonyolító (angol / német)

  • A hirdetés 1243 napja lejárt

Nemzetközi hátterű, szivattyúk és szerelvények, ipari csőrendszerek, műszaki műanyagok és épületgépészeti termékek forgalmazásával foglalkozó ügyfelünk részére munkatársat keresünk biatorbágyi munkavégzéssel az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Külkereskedelmi feladatok teljes körű intézése
  • Együttműködés és kapcsolattartás a leányvállatokkal és szállítókkal
  • Export-import lebonyolításához kapcsolódó feladatok, dokumentációk készítése
  • Raktárkészlet figyelése
  • Számlázás, adminisztrációs teendők
  • Vevői reklamációk kezelése
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Minimum 2-3 éves bonyolítói tapasztalat belső értékesítés, külkereskedelem területén
  • Külkereskedelmi ismeretek export szabályokkal, folyamatokkal kapcsolatban
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás írásban és szóban
  • Saját autó a pozíció betöltéséhez szükséges
  • MS Office alkalmazások magabiztos ismerete
  • Kiemelkedő problémamegoldó és kommunikációs képesség
Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette érdeklődését, és az elvárásoknak is megfelel, kérem, küldje el magyar és idegen nyelvű önéletrajzát a fizetési igényt is tartalmazó motivációs levéllel együtt a 53.270 referenciaszámra hivatkozva.

Kattintson az alábbi linkre a jelentkezéshez!

Látogassa meg honlapunkat Link megjelenítése, ahol megtalálja legújabb állásajánlatainkat.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő