www.cvonline.hu

Külkereskedelmi beszerző

  • A hirdetés 532 napja lejárt

A Foltin - Globe Kft. több mint 25 éves múlttal rendelkező magyar tulajdonú, családi vállalkozás. Fő profilja az élelmiszer-disztribúció és a logisztikai szolgáltatás, ezen felül az élelmiszergyártás területén is kezdeti sikerekről számolhat be. Központja és 10.000 m2 területű raktára az M0-ás mellett található, a Nagytarcsai Ipari Parkban.

A Foltin - Globe Kft.

pozícióba keres 1 fő munkavállalót.

Feladatok:

  • A külkereskedelmi igazgató közvetlen munkatársa.
  • Árajánlatok bekérése, árkalkulációk és összehasonlító árelemzések készítése.
  • Kapcsolattartás írásban és szóban a cég európai és belföldi beszállítóival.
  • Új partnerek felkutatása.
  • Piacelemzés.
  • Beszerzési tárgyalások szervezése, lefolytatása.
  • A reklamációk, minőséggel és egyéb, beszállítóval kapcsolatos  problémás ügyek intézése, megoldása.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Minimum 2 éves élelmiszeripar területén szerzett beszerzési gyakorlat (friss és tartós területen is).
  • Angol nyelv tárgyalási szintű ismerete a pozíció betöltéséhez elengedhetetlen (szóban és írásban egyaránt). Az állásinterjú egy része angol nyelven történik.
  • Német vagy olasz vagy lengyel nyelv ismerete előny.
  • Proaktív személyiség, önálló munkavégzésre való képesség.

Amit nyújtunk:

  • Modern környezet
  • Jogkövető, korrekt cégfilozófia
  • Stabilitás
  • Budapesti lakhely esetén rendszeres céges buszjárat

Munkavégzés helye:

Nagytarcsa Ipari Park

Jelentkezését az alábbi email címen várjuk, 2016. január 30-ig. A tárgyban kérjük tüntesse fel „Külkereskedelmi beszerző”.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol