www.cvonline.hu

Külkereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 65 napja lejárt

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő partnercégünk keres munkatársakat az alábbi pozícióba:

német/lengyel/portugál nyelvtudással.

Feladatok:

  • Sales-asszisztensi feladatok ellátása;

  • Rendelések rögzítése, számlázás és fuvarszervezés;

  • Kintlévőség-kezelés, webes árellenőrzés;

  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (kereskedelmi preferált);

  • Aktív, folyékony német/lengyel/portugál nyelvtudás;

  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;

  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett munkavégzési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;

  • Dinamikus, fiatal csapat;

  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015-974

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014.