www.cvonline.hu

Külkereskedelmi asszisztens

  • A hirdetés 343 napja lejárt

Külkereskedelmi cég munkatársat keres

külkereskedelmi asszisztens

pozícióba.

Főbb feladatok:

  • szerződéses partnerek megrendeléseinek felvétele
  • a megrendelésekről munkalapok készítése
  • munkalapok felvezetése központi integrációs rendszerbe, előkészítése számlázásra
  • árajánlatok készítése
  • fuvarszervezés és annak lebonyolítása
  • kapcsolatok kiépítése és tartása a vevőkkel és a szállítókkal
  • piaci információk folyamatos figyelemmel kísérése
  • riportok készítése

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség/felsőfok előnyt jelent
  • tárgyalási szintű spanyol és minimum középfokú angol/német nyelvismeret
  • számítástechnikai ismeretek
  • pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • munkatapasztalat előny, de pályakezdők jelentkezését is várjuk
  • azonnali munkakezdés

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Asszisztencia / Adminisztráció
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol, Német, Spanyol