www.cvonline.hu

Külkereskedelmi asszisztens (lengyel)

  • A hirdetés 387 napja lejárt

Multinacionális FMCG területén tevékenykedő partnercégünk keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Külkereskedelmi asszisztens

Feladatok:

  • Sales-asszisztensi feladatok ellátása lengyel nyelvterületen;
  • Rendelések rögzítése, számlázás és fuvarszervezés;
  • Kintlévőség-kezelés, webes árellenőrzés;
  • Partnerekkel és társosztályokkal való kapcsolattartás.

Elvárások:

  • Legalább középfokú iskolai végzettség (kereskedelmi preferált);
  • Aktív, folyékony lengyel nyelvtudás;
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban egyaránt;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek.

Előny:

  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett munkavégzési tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés;
  • Dinamikus, fiatal csapat;
  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, és úgy érzi, megfelel az elvárásoknak, önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése e-mail címre várjuk.

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012