Külföldi munkalehetőség - Műszaki ügyfélszolgálati munkatárs német/holland nyelvtudással

Régió: Külföld

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.05.
Hirdetés azonosító: 847581

Pozíció leírása / Job description

Ügyfelünk a háztartási elektronikai és számítástechnikai cikkek támogatásában világszerte ismert és elismert vállalat. Hollandiában lévő központjukba keresünk magyarul és németül/hollandul folyékonyan beszélő kollégát.

Feladatok:

- Műszaki kérdések és problémák megoldása telefonon vagy e-mailen keresztül magyar és német/holland nyelven
- A tréningen elsajátított műszaki tudást segítség nyújtása az ügyfeleknek
- Munkafolyamatok adminisztrálása

Elvárások:

- Folyékony német vagy holland nyelvtudás
- Az angol nyelvű tréning megértéséhez szükséges alapvető angol nyelvtudás ismerete
- Legalább OKJ-s felsőfokú szakképesítés valamely területen
- Vevő-orientált szemléletmód
- Műszaki affinitás
- Microsoft Office programcsomag felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés
- Segítség szálláskeresésben
- Albérlettámogatás a kezdeti időszakra
- Utazási költségek megtérítése
- Multinacionális környezet
- Stabil munkalehetőség

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a