www.cvonline.hu

Külföldi leányvállalati szakértő

  • A hirdetés 298 napja lejárt

Az OTP Bank pályázatot hirdet

munkakör betöltésére

 Feladatok:

  • Külföldi leánybankoknál történő új lakossági termék vagy szolgáltatás bevezetésének szakmai felügyelete;
  • Külföldi leánybankok lakossági termék- és szolgáltatásárazásának nyomon követése, árazási javaslatok véleményezése;
  • Kapcsolattartás anyabanki és leánybanki termékfejlesztési vezetőkkel, szakértőkkel;
  • Vezetői testületek számára készített előterjesztések anyabanki egyeztetésének koordinálása, döntés-előkészítés;
  • Elemzési adatbázis és döntéstámogató módszertan folyamatos fejlesztése;
  • A külföldi leánybankoknál vezetett kiemelt lakossági banki projektekben való részvétel, projektmenedzsment támogatása.

Elvárások:

  • Pénzügyi vagy közgazdasági főiskolai- vagy egyetemi végzettség
  • 2 - 3 év kereskedelmi banknál vagy tanácsadó cégnél szerzett munkatapasztalat
  • Aktív tárgyalási szintű angolnyelv-tudás szóban és írásban egyaránt
  • Kiváló elemző-, modellező- és problémamegoldó képesség
  • Alapvető banküzemi ismeretek
  • Jó prezentációs, kommunikációs készség
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatban való együttműködésre egyaránt
  • Külföldi munkavégzéssel kapcsolatos rugalmasság

Amit kínálunk:

  • Izgalmas, kihívást jelentő munka egy dinamikusan fejlődő csapat tagjaként Kelet-Közép-Európa egyik vezető bankcsoportjánál
  • Szakmai fejlődés lehetősége, átfogó retail stratégiai és üzletfejlesztési, illetve projekt jellegű tanácsadási ismeretek megszerzése/mélyítése
  • Versenyképes juttatási csomag

Jelentkezési határidő: 2016. március 11.

KAmennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a jelentkezéshez kattintson  a "Jelentkezés" gombra!

Helyek Pest
Budapest
Kategória Pénzügy / Számvitel / Kontrolling
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő