www.cvonline.hu
Külföldi álláslehetőségek informatikai területen
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.01.20.
Jelentkezési határidő: 2014.01.23.
Hirdetés azonosító: 642061
lejárt

(Külföld)

Pozícióleírás
Eljátszott a gondolattal, hogy a külföldi álláslehetőségeket is fontolóra veszi?
Támaszkodjon 30 éves szakmai tapasztalatunkra és nemzetközi irodahálózatunkra! Az európai piac nyitott és várja a magyar munkavállalókat!

Jelenleg az alábbi országokba várunk informatikai szakemberket:
- Írország
- Lengyelország
- Csehország
- Szlovákia

Követelmények
Általános elvárások:
- angol nyelv aktív szóbeli és írásbeli ismerete; munkanyelvként kell használnia a pályázónak a mindennapok során
- szakterületen eltöltött legalább 3-4 éves munkatapasztalat
- fejlődésre, tanulásra való nyitottság
- komoly relokációs szándék

Szakmai területek:
- Szoftverfejlesztők: Java, C#, .Net, ASP.Net, JavaScript, Oracle, SQL, C/C++
- Szoftvertesztelés
- SAP MM / SRM / PP / FI
- Windows architect
- ITIL incidens menedzser
- Hálózat mérnök: Win / Cisco

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér- és TB ügyintéző - Tatabánya

T-HR Kft.

Feladatkör:Ebben a munkakörben az Ön feladatai ...
Komárom-Esztergom, Tatabánya

Minőségirányítási mérnök - Tatabánya környéke

T-HR Kft.

Gyártástervező

Trenkwalder Kft

Gyártó partnercégünk számára keresünk munkatárs...
Tolna, Tolna