Külföld állások

Találatok száma 3 állás

Iratkozzon fel állás értesítőre

Teherautó vezető - Németország (Referenciaszám: CSV-1642)

Deutschland, Külföld   Man at Work Kft.
Az álláshirdetés 17 napja lett aktiválva
  Man at Work Kft.
Külföld

Munkakör leírása Ausztriába, valamint Németország területére is keresünk munkavállalókat. Homok, kavics, beton, törmelék szállítása. LKW le - felpakolásában való részvétel. Pótkocsis tehergépjá...

Targoncás - Németország

Deutschland, Külföld   EUWORK Kft.
Az álláshirdetés 14 napja lett aktiválva
  EUWORK Kft.
Németország

Németországi partnerünkhöz keresünk TARGONCÁST Németország különböző területeire. A munkavégzés különböző szakterületeken valósul meg. Elvárásaink: társalgási szintű (B1) német nyelvtudás leg...

Targoncavezető - Németország (Referenciaszám: CSV-1833)

Az álláshirdetés holnap lejár
Külföld

Feladatok: Gépi anyagmozgatás Logisztikai feladatok ellátása (kommissiózás, címkézés, csomagolás stb.) Elvárások: Társalgási szintű német nyelvtudás (minimum A2-es szint) Targoncavezető jogosítván...

Eredmények szűrése