Külföld állások

Találatok száma 3 állás

Iratkozzon fel állás értesítőre

Targoncás - Németország

Deutschland, Külföld   EUWORK Kft.
Az álláshirdetés 24 napja lett aktiválva
  EUWORK Kft.
Németország

Németországi partnerünkhöz keresünk TARGONCÁST Németország különböző területeire. A munkavégzés különböző szakterületeken valósul meg. Elvárásaink: társalgási szintű (B1) német nyelvtudás leg...

Teherautó vezető - Németország (Referenciaszám: CSV-1642)

Deutschland, Külföld   Man at Work Kft.
Az álláshirdetés 6 napja lett aktiválva
  Man at Work Kft.
Külföld

Feladatok: Kereskedelmi áru leszállítása hentesüzletnek (bejegyzési mutatószám 95) Elvárások: Társalgási szintű német nyelvtudás (minimum A2-es B1-es szint) Jó német nyelvtudás szóban és írásb...

Targoncavezető - Németország (Referenciaszám: CSV-1833)

Az álláshirdetés 13 napja lett aktiválva
Külföld

Feladatok: Gépi anyagmozgatás Logisztikai feladatok ellátása (kommissiózás, címkézés, csomagolás stb.) Elvárások: Társalgási szintű német nyelvtudás (minimum A2-es szint) Targoncavezető jogosítván...

Eredmények szűrése