www.cvonline.hu

Küldeményfeldolgozó

Hozzáadva: 2017.07.28.
Hirdetés azonosító: 1178102

Vecsési partnercégünk számára keresünk munkatársakat
Feladatok:

  • Zárlatok fogadása, átvétele, egységrakományok képzése
  • Egységképzők bontása, feldolgozásra előkészítése, feldolgozása
  • A közönséges és a könyvelt küldemények (levél, csomag) szétosztása, beosztása.
  • A feldolgozott anyag egységképzőbe helyezése, az egységképzők jelzővel történő ellátása, átadása, az indítás előkészítése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • erkölcsi bizonyítvány megléte
  • orvosi alkalmassági

Juttatások:
  • Egyszerűsített foglalkoztatás (heti fizetés, TB és SZJA rendezés önbefizetés útján történik)
  • Heti fizetés (nappali órabér: 1050 Ft/óra, éjszakai órabér: 1200 Ft/óra)
  • Határozott idejű munkavégzés

Előnyök:
  • Azonnali kezdés

  • Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, jelentkezzen a fenti e-mail címen!

Munkavégzés helye:
  • Vecsés

Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest