www.cvonline.hu

Küldemény pakoló

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 1154769

Nettó 160.000 Forintos bérezéssel keressük csapatunk új tagjait az alábbi pozícióba: Amit biztosítunk Önnek: szabad hétvégék, céges buszjáratok ingyenes használata, 1 műszakos előre kiszámítható munkarend, hosszú távú alkalmazotti jogviszony, alapbér + műszakpótlékok + bónuszok + cafeteria.
Feladatok:
  • Küldemények szortírozása
  • Kézi anyagmozgatás

Elvárások:
  • Éjszakai munkarend vállalása 22:00 - 6:15
  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány

Juttatások:
  • Alapbér + műszakpótlékok + bónuszok + cafeteria

Előnyök:
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • A munka jellege miatt elsősorban férfiak jelentkezését várjuk

  • Jelentkezni a megadott e-mail címen vagy a 20/500-9889-es telefonszámon lehet. Csörgessen meg, visszahívjuk!

Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Kategória
Szakmunka / fizikai munka
Régió
Pest