Küldemény feldolgozó munkatárs - Budaörs (Referenciaszám: GyB-1921)

Feladatok:

  • Csomagok és levélküldemények kézi feldolgozása
  • Ládák, zsákok kézi erővel történő anyagmozgatása
  • Gépjárművek rakodása

A munkáltató ajánlata:

  • Fix alapbér + műszakpótlék
  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség

Elvárások:

  • Legalább 8 általános iskolai végzettség
  • Erkölcsi bizonyítvány (1 évnél nem régebbi)

A munkavégzés helye:

Budaörs

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. budaörsi székhelyű Partnercégéhez toboroz és kölcsönöz főállású munkatársakat.

A jelentkezés módja:

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát, referenciáit bérigénye megjelölésével a megadott e-mail címre! Kérjük, a levél tárgyában feltétlenül tüntesse fel a pozíció nevét (Küldemény feldolgozó munkatárs) és a pozícióhoz tartozó GyB-1921-es referenciaszámot!

A részletekről érdeklődni lehet a + 36 20 564 94 32-es vagy a + 36 1 210 90 45-ös telefonszámok egyikén.

A Man at Work Kft. minősített kölcsönbeadói nyilvántartásba vételének határozat száma: BP/0701/015557/2023-15.
Magán-munkaközvetítői és -kölcsönzői nyilvántartásra vonatkozó határozatok száma: 1237/2001., 5448/2008., valamint 3440/2001.
Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014., NAIH-85575/2015.

Budaörs
Budapest
Teljes munkaidős
Pályakezdő / tapasztalat nem szükséges

Frissítés dátuma: 28.02.2020

Állás megosztása