www.cvonline.hu

Kulcs operátor

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.18.
Hirdetés azonosító: 778005

Multinacionális Partnerünk megbízásából, azonnali kezdéssel munkatársat keresünk az alábbi pozícióba

Feladatok:
  • támogató tevékenység a meglévő gépkezelői munkatevékenységek mellett
  • átállások koordinálása
  • 5S fenntartása a termelő sorokon,
  • műszakvezető helyettesítése rövid távon,
  • ESD előírások betartása, betartatása
  • felmerülő problémák azonnali prezentálása a műszakvezető felé,
  • eszkaláció a műszakvezető és/vagy mérnökség felé
Elvárások:
  • legalább egy év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • érettségi
  • jó kommunikációs készség
  • jó szervezőkészség
Amit kínálunk:
  • multinacionális közeg,
  • fejlődési lehetőség,
  • stabil hátterű vállalat
Munkavégzés helye:
  • Tatabánya
Egyéb:
  • Referencia szám: SZÜ-01
  • Munkaidő: folyamatos 12 óra, megszakítás nélküli
Kapcsolat:
fényképpel ellátott, bérigényt tartalmazó angol és magyar nyelvű önéletrajzzal az E-mail cím megjelenítése email címen keresztül a megpályázandó munkakör tárgy mezőben történő megnevezésével.