www.cvonline.hu

Krupié-Osztó

  • Company_icon LVC Diamond Kft
  • Location_icon Budapest, Pest
  • Mentés
  • Ez az álláshirdetés 4 napon belül lejár

L A S  V E G A S  C A S I N O

Krupié - Osztó

munkakörbe keres kezdő munkatársakat!

Feltételek:

  • érvényes érettségi bizonyítvány megléte,
  • alapfokú angol nyelvtudás,
  • valamint, egy általunk indított  8-9 hetes sikeres tanfolyam elvégzése mely

2017. november 20.-án Hétfőn indítunk.

Amennyiben szeretnél, egy nem hétköznapi munkakörben dolgozni kérlek, küldd el magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat a megadott email címen:

Jelentkezési határidő: 2017. november 13.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás > Krupié
Szakmunka / fizikai munka
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás > Krupié
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Határozatlan idejű
Elvárt nyelvtudás Angol