www.cvonline.hu

Krupié-Osztó

L A S V E G A S C A S I N O

munkakörbe keres kezdő munkatársakat!

Feltételek:

érvényes érettségi bizonyítvány megléte, alapfokú angol nyelvtudás,

valamint egy 8-9 hetes sikeres tanfolyam elvégzése mely  2016, november 02.-án Szerdán indítunk.

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzzal jelentkezhet a megadott email címen.

Jelentkezési határidő: 2016. október 25.-ig

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás, Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest