Kreatív Stúdió koordinátor / Traffic Manager/ Workflow Controller

  • A hirdetés 33 napja lejárt

Partnerünk egy multinacionális háttérrel rendelkező cég és az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

Feladatok

  • A csoportban futó projektek koordinációja, adminisztrációja
  • Ütemezések felügyelete
  • Egyeztetések a megrendelővel a futó projektekről
  • Alvállalkozók, szállítók munkájának minőségellenőrzése
  • A kreatív anyagok ellenőrzés

Elvárások

  • Jó szervezőkészség, projektmenedzsment szemlélet, precizitás, határidők tartása
  • 2-5 éves tapasztalat kreatív ügynökségi vonalon vagy hasonló területen
  • Multi szemlélet
  • Elemzői készség, nézettségi adatok alapján új ötletek generálása
  • Légy rugalmas és hajlandó vagy dolgozni nyomás alatt
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (szakmai partnerekkel együtt kell működni)
  • Reklámügynökségi gyakorlat hasonló területen vagy ügyfélkapcsolati osztályon

Amit megbízónk kínál

  • Fiatalos és kreatív környezet
  • Nemzetközi háttér
  • Szakmai fejlődés
  • Versenyképes fizetés