www.cvonline.hu

Kreatív Séf

  • A hirdetés 358 napja lejárt

Egész évben nyitva tartó, országos színvonalon is elismert, több nemzetközi díjjal büszkélkedő, 70 éve fennálló családi borászat keresi

Kreatív Séf

munkatársát, aki nem fél újítani, rutinos szaktudásával, lendületességével és ötleteivel képes magas színvonalú, egyedi gasztronómiai élményt nyújtani borkedvelő közönségünknek.

Te vagy a mi emberünk, ha:

  • tisztában vagy a modern konyhai technológiákkal
  • célod, hogy szakmai hírneved tovább növekedjen egy elismert és professzionális borászatban végzett munkád által
  • nem félsz újítani, keresed a kihívásokat
  • rendelkezel a szükséges szakmai tapasztalattal, alapanyag ismerettel
  • nyugodt és vendégközpontú szakember vagy
  • szeretsz családias, barátságos, páratlan szépségű környezetben dolgozni

Amik a feladataid lesznek:

  • étlaptervezés, a készletek kontrollálása, az árurendelés összeállítása a szezonnak és az aktuális trendeknek megfelelően
  • az ételek kiváló ízű és minőségű elkészítése, ételminőség folyamatos ellenőrzése
  • rendezvények lebonyolítása, menüsor összeállítása akár 120 fős vendégseregre is
  • árurendelés, anyag és készletgazdálkodás az ésszerű takarékosság elveinek figyelembevételével
  • konyha professzionális, gazdaságos és a különböző előírásoknak maximálisan megfelelő működtetése

Amit cserébe adunk:

  • határozatlan idejű éves szerződést
  • kiemelkedő kezdő fizetést
  • megtanítunk mindent, amit a jófajta Tornai borokról tudnod kell

Munkavégzés helye: Somló hegy
Az egész ország területéről várjuk a jelentkezőket, szükség esetén a szálláskeresésben segítünk!
Amennyiben úgy gondolod, Te vagy a mi emberünk, töltsd ki kérdőívünket a Link megjelenítése oldalon és önéletrajzoddal együtt küld el az alábbi e-mail címre vagy hívd munkanapokon a 06-70/930-1018-as telefonszámot.

Szeretnél többet megtudni rólunk? Kattints bemutatkozó kisfilmünkre!
További információ a hirdető cégről: Link megjelenítése