www.cvonline.hu

Kreatív Marketing Szövegíró Diák Gyakornok

Hozzáadva: 2017.11.11.
Hirdetés azonosító: 1156590

Feladatok:

  • Marketing szövegek írása digitális és print kreatív marketing anyagokhoz, kampányokhoz
  • Sajtóközlemények, PR cikkek írása
  • Ügyfélinterjúk készítése, interjúk megfogalmazása
  • Angol nyelvű anyagok lokalizálása magyar nyelvre
  • A marketing osztály támogatása marketing kampányok végrehajtásában, rendezvények szervezésében és egyéb adminisztrációban

Elvárások:
  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányokat folytatsz nappali tagozaton
  • Rendelkezel szövegírói, újságírói gyakorlattal vagy blog írásban szerzett tapasztalattal
  • Kiváló kommunikációs és fogalmazó készséggel rendelkezel, helyesen és választékosan írsz
  • Szívesen szereznél valós gyakorlati tapasztalatot a marketing, kampánymenedzsment és rendezvényszervezés terén
  • Erős középfokú angol nyelvtudással rendelkezel
  • Felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak (MS Office)
  • Kreatív vagy, s hajt a vágy, hogy új dolgokat alkothass

Juttatások:
  • Teret biztosítunk a szakmai fejlődésnek, számítunk kreativitásodra és sok izgalmas és komplex marketing projektben vehetsz részt
  • Profi támogató csapatot, egy sikeres és innovatív vállalat nemzetközi hátterét biztosítjuk munkakörnyezetként
  • Hosszú távon építheted nálunk a karrieredet

Nyelv:
  • Angol

  • Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, küldd el fényképes önéletrajzod a következő e-mail címre: E-mail cím megjelenítése